בבית המלאכה של נידקו יש את כל האמצעים לשיפוץ ואחזקה של משאבות ענק כגון עיבוד שבבי, ריתוך, מכונאות, מסגרות מכאנית וכעת גם מחלקת ציפוי משאבות ייעודית המצוידת בציוד החדיש והמתקדם בשוק הישראלי ומאויש בבעלי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום.

אנו בנידקו מביאים לתחום זה שנים רבות של ניסיון בשיפוץ ציוד סובב כבד והוספנו למגוון הרחב של היכולות שלנו גם שיפוץ ואחזקה תקופתית של משאבות ענק וכן ציפוי משאבות בציפוי מיוחד המאריך את חיי המשאבה באופן משמעותי.

אנחנו מספקים ללקוחותינו שירות שיפוץ קומפלט למשאבות הכולל פירוק באתר הלקוח, שינוע למפעל, ניקוי, ריתוך, מילוי בריתוך אם נדרש, עיבוד שבבי, צביעה, ציפוי והרכבה מכנית, וכמובן הרכבה מחודשת באתר הלקוח. .

תהליך השיפוץ מתחיל בפירוק המשאבה ע"י צוות מכונאים מיומן שיגיעו לאתר הלקוח עם כל הכלים המתאימים, לרבות מכולות כלים שלמות במיועדות לסוג עבודה זאת.

המשאבה תועמס על משאית ותגיע לבית המלאכה של נידקו, שם תנוקה, תפורק לגורמים, יבדקו כל הרכיבים ותיבחן תקינותם.

חלקים שאינם ,תקינים יתוקנו ויחודשו אם ניתן, ירכשו מהיצרן המקורי או באם לא מתאפשר ייוצרו מחומרים מיוחדים כגון סופר דופלקס. המשאבה תעבור גם תהליך של ניקוי, עיבוד שבבי, צביעה חיצונית וציפוי פנימי ייעודיים על בסיס חומרי וויניל אסתר על מנת לשמר את חלקי המשאבה לזמן שימוש ארוך יותר בין שיפוצים.

הפרוייקט יסתיים עם הרכבת המשאבה התקינה והמחודשת בחזרה במפעל הלקוח ע"י צוות המכונאים של נידקו.

במפעל יכולת הרמה של עד 50 טון בכל תחנות העבודה, דבר שמאפשר הנפה ועבודה רציפה ומעבר חלק בין תחנות העבודה השונות בכל שלבי העבודה. כמו-כן, עצם קיום כל היכולות האלה בתוך המפעל , תחת קורת גג אחת, חוסך מהלקוח מעבר בין קבלנים שונים,  שבסופו של דבר מוזיל את עלויות השיפוץ בצורה משמעותית.

קבל הצעת מחיר לשיפוץ או תיקון משאבה