כבר קרוב ל 50 שנה נידקו עוסקת בפיתוח אבי טיפוס של חלקים קריטיים בשיתוף עם מחלקות ההנדסה של לקוחותינו בתעשיית ההיי טק, תעשיית האנרגיה והתעשייה התהליכית.

ישנו פער גדול בין רעיון למציאות והדרך ביניהם מלאה מהמורות, שינויים, התאמות ואילוצים. רעיון גדול איננו שווה הרבה אם לא הופכים אותו למוצר בר קיימא.

בין אם אתם סטארט אפ קטן, משרד הנדסה בינוני או חברה ממשלתית גדולה, בהרבה מקרים לא תהיה לכם את היכולת להוציא את הפועל את רעיונות והמצאות שנחוצים להמשך פעילותכם ולכן אנחנו בנידקו, בשיתוף מחלקות ההנדסה והייצור המנוסות שלנו, נוכל לסייע לכם להוציא אל הפועל את הרעיונות וההמצאות שלכם, תוך כדי הכוונה לשימוש בטכנולוגיות הייצור המתאימות והתחרותיות ביותר, כדי שתוכלו לא רק לייצר אב טיפוס אלא להגיע לייצור המוני אם נדרש במהירות מקסימלית עם מירב התובנות.

בנידקו מצויה מעבדה משוכללת המציעה שירות מעבדה מהמתקדמים במזרח התיכון לרוורס אנג'ינירינג כמו-כן, יש לנו בתוך המפעל מחלקת ריתוך ומסגרות (ריתוכים מכל הסוגים), מחלקה לחיתוך בלהבה ושחרור מאמצים המאפשרת לבצע ריתוכים מיוחדים הדורשים תזמונים של טיפול תרמי בפלדות מסוגסגות ויציקות מיוחדות.על פי הדרישות המיוחדות של הלקוח.
העובדה שלנידקו כמעט כל היכולות בתחום המתכת בתוך המפעל – כולל חיתוך בלהבה, ריתוכים ומסגרות כבדה. ריתוך ארגון, חריטה כרסום עד לממדי ענק, מסגרות מכאנית, טיפולים טרמיים, ציפויים מאריכי חיים מיוחדים ועוד, מאפשרת ייצור מהיר של אבי טיפוס ללא תלות בקבלני משנה חיסכון משמעותי בעלויות הפיתוח.

בנידקו תוכלו לייצר, לבדוק, לשנות , לבדוק תהליכים שונים ועוד לפי לוחות הזמנים הדרושים לכם, ולהגיע בסופו של תהליך למוצר מצוין שניתן להמשיך אתו הלאה לייצור המוני. 

כל היכולות והשירותים לעיל משמשים אותנו גם לרוורס אנג'ינירינג, או בעברית הנדסה לאחור.